Hemorojaus gydymas

Hemorojaus gydymas

Hemorojus – tai išangės kraujagyslinių darinių išsiplėtimas ir išvešėjimas.

Šią ligą sukelia išangės anatomijos ir kraujagyslių pokyčiai. Hemorojaus atsiradimui įtakos turi lėtinis vidurių užkietėjimas, viduriavimas, ilgos stangos tuštinantis, sėdimas darbas ir mažas fizinis aktyvumas, žalingi įpročiai, tokie kaip rūkymas ir alkoholis. Taip pat hemorojus dažnai išryškėja nėštumo ir gimdymo metu. Hemorojiniai mazgai būna vidiniai ir išoriniai. Dažniausiai padidėja ir vieni, ir kiti. Iš pradžių mazgai atsiranda išeinamosios angos kanalo viduje, tačiau vėliau jie gali iškristi į išorę. Hemorojinių mazgų pašalinimo operacija, arba hemoroidektomija, atliekama, kai konservatyvus gydymas yra neefektyvus.

Kaip atliekama operacija?

Hemorojus operuojamas naujuoju mažai invaziniu būdu. Į išangę įvedamas ultragarsinis daviklis, juo tiksliai nustatomos į hemorojinį audinį vedančios arterijos. Kad kraujas į jį neplūstų, arterijos specialiu instrumentu perrišamos toje vietoje, kur nėra skausmo receptorių.

Taikomi inovatyvūs opercijos metodai:

THD – transanalinė hemoroidų dearterializacija – hemorojinius mazgus maitinančių arterijų perrišimas ten, kur nėra nervinių galūnėlių, todėl pacientas būna darbingas jau sekančią dieną. Pooperaciniame laikotarpyje nuskausminamųjų medikamentų poreikis minimalus.

Hemoroidų pašalinimas pagal Nivatvongs – hemorijiniai mazgai pašalinami uždaru būdu. Įprastai pacientas į namus vykit gali jau sekančią dieną. Peroralinių nuskausminamųjų medikamentų poreikis – minimalus.

Po operacijos:

Žmogus jau kitą dieną yra visiškai darbingas, jo nevargina skausmai būdingi po tradicinių operacijų.
Nėra nieko brangiau už sveikatą

Rūpinkitės savimi ir neignoruokite simptomų, kurie kelia dvejones!
Susisiekite su gydytoju


PACIENTŲ ATSILIEPIMAI


Geriausias chirurgas ne tik Klaipėdoje, Lietuvoje, bet ir visame Pabaltyje. Gydytojas siekiantis įdiegti visas naujoves Lietuvoje. Ačiū gydytojui už profesionalumą. Dėka šio chirurgo neturiu jokių randų ar blogų prisiminimų apie savo operaciją. Donatas

- 2017-02-21

Labai geras ir profesionalus gydytojas. Puikiai išmanantis savo darbą. Viską atlieka laiku ir labai greitai. Adelė

- 2016-09-13